Novinky

17. 3. 2018 Beruška frčí na Moravu – přejeme hodně spokojených chvil v nové rodině, lumpice!

24. 2. 2018 Bosťa – teď už teda Pepi – poslala své půlroční fotky – drsný bojový mikropes!

12. 1. 2018 Do svého nového domova dneska odjel „Chlapeček“. Bude se mít stoprocentně báječně, jeho první fotky mluví za vše… Tak ať se Ti, Rambo, skvěle daří!

10. 1. 2018 Poté, co si paní na 3 týdny zarezervovala Berušku a dneska si ji měla vyzvednout, v noci poslala mail, že rezervaci ruší. Takže znovu nabízíme za ceny na mazlení Berušku (za 12 000,-) i Chlapečka (za 8 000,-). Oba jsou nádherní, zdraví, mají ambice na chov a vystavování a na mazlíka jsou nabízeni jen z důvodu nízké ceny. Beruška má robustní pevnou kostru, v dospělosti bude mít do 3kg, chlapeček má teď „puberťácké“ období „samá ruka, samá noha“ a strašně se mazlí, bude mít také přes 2,5kg. Tak jestli Vaše srdce zahořelo, ozvěte se. Prckům už jsou 4 měsíce a zasloužili by si mít své definitivní páníčky.

Beruška – křížek na prsou a za piškot pro Vás udělá téměř cokoli
Chlapeček – I hrdinové mají nárok na odpočinek

 

 

 

 

 

 

 

17. 12. 2017 Vypadá to, že s námi dlouhosrstá miminka stráví Vánoce. Díky nespolehlivosti a možná i mému přepečlivému výběru jsme stále nenašli domov pro „Berušku“ – Blooming Beauty Diamond Princess a „chlapečka“ Brave Lover Diamond Princess. Štěňátka jsou naočkovaná, mají čipy, cestovní pas, prostě vše, co má správné miminko připravené na cestu k novým majitelům mít. Pokud jste rozhodnutí si pořídit kvalitní štěně, po skvělých rodičích, bez vývojových vad a s předpokladem pro případné vystavování (není podmínkou), ozvěte se telefonicky nebo emailem. Naším cílem není mít odchovy každý týden někde na výstavě, ale vědět, že se mají báječně a jejich rodiny je milují.

4. 11. 2017 První miminka jedou domů. Naše „Bosťa“ a „Blonďa“ se budou mít báječně, o tom nepochybuji. Čekají na ně další čivavky a stopro v novém domově rozvíří poklidnou atmosféru. Tak se mějte krásně, holky, a novým páníčkům přejeme jen samou radost!

Beige Treasure Diamond Princess „Blonďa“
Barking Happiness Diamond Princess – „Bosťa“

 

 

 

 

 

 

4. 9. 2017 všichni spokojení a strašně rychle rostou!

Aspirantka na vítězku „Matky roku“

2. 9. 2017 – smutníme… Opustila nás jedna ze světlých holčiček. Šest miminek asi bylo na jednu mamku moc. Paní veterinářka má podezření, že se v tělíčku něco nepovedlo a miminko by stejně nebylo schopné dalšího života. Tak nám držte palce, ať už je teď všechno v pořádku.

26. 8. 2017 se nám narodila psí miminka! Nikdo z nás nechápe, jak se do Danciny mohlo vejít 6 mrňousků, každý měl porodní váhu aspoň 100g.

Už víme, proč  byla Dancina jak koule, obrovská koule …

10 dní do termínu… už ji nosíme i do schodů, kuličku…

Takže máme 5 holčiček a jednoho kluka. Všichni se mají k světu!